Novinky

Úprava provozní doby

Z důvodu letních dovolených upravujeme otvírací hodiny takto:

PONDĚLÍ - ČTVRTEK: 07:30-11:30   12:00-15:30

PÁTEK     -                    07:03-11:30   12:00-15:00

OMLOUVÁME SE VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA DOČASNÉ KOMPLIKACE A TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

PF 2021

Děkujeme všem našim obchodním partnerům za dosavadní úspěšnou spolupráci a přejeme Vám mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2021. Kolektiv pracovníků spol. INT-EX. s.r.o.

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM!

Naše společnost byla zaregistrována jako ODBORNÝ DODAVATEL v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Nová zelená úsporám je program na podporu renovací a novostaveb BYTOVÝCH DOMŮ. Přestože podmínky pro získání dotace jsou přísnější než v ukončené první fázi, rádi Vám podáme podrobné informace o možnosti získání podpory.

HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE!!

Naše společnost rozšířila sortiment dodávaných oken a dveří. V souladu s nejmodernějšími trendy začala naše společnost vyrábět a dodávat okna a dveře ze špičkových AL profilů CORTIZO. Elegance, výborné tepelně izolační vlastnosti a nepřeberné množství barev a povrchových úprav – to jsou hliníková okna z profilů CORTIZO. Přijďte si vybrat!

NOVÝ ŠESTIKOMOROVÝ PROFIL!

Na letní sezonu jsme pro naše zákazníky připravili novinku – okna z šestikomorového okenního systému Prestige! Harmonický design se prolíná s vysokou funkčností, skvělou zvukotěsností a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Splňuje aktuální požadavky norem týkajících se energetické úspornosti. Díky moderní šestikomorové technologii a vestavné hloubce 76 mm ušetříte energii i náklady na vytápění

Stránky